Felvételi beszélgetések beosztása (folyamatosan frissítve)
Az alábbi beosztás szerint hívjuk a jelentkezőket a középfokú beiskolázás felvételi eljárása kapcsán szervezett alkalmassági beszélgetésre. (Új időpontok pirossal!)
Kérjük, a jelentkezők a megadott időpont előtt 10 perccel érkezzenek meg, alkalomhoz illő öltözetben. Hozzák magukkal a személyi igazolványukat vagy a diákigazolványukat, valamint az ellenőrző könyvüket vagy az elektronikus napló kinyomtatott lapját, és a kedvenc tantárgyuk füzetét. Ekkor tudják bemutatni a plébánosi, lelkészi, hitoktatói ajánlásukat, versenyeredményeiket igazoló okleveleiket… is.
Ne vizsgára számítsanak, hanem egy kötetlen beszélgetésre, melynek célja, hogy megismerhessük a jelentkezőket és ők is megismerhessék az iskolát, feltehessék kérdéseiket.
Helyszín: Szent Benedek Középiskola és Alapfokú Művészeti Iskola Budapesti Tagintézménye – 1083 Budapest, Práter u. 11. (2. emelet, kiírás szerint)
Név | Dátum | Nap | Időpont |
Abdel-Malak Joseph Zeki | 2020.03.04. | SZ | 16:30 |
Agócs Péter | 2020.02.28. | P | 10:45 |
Albert Rebeka | 2020.03.03. | K | 08:00 |
Ambrus Noel | 2020.03.05. | CS | 11:15 |
Arany Alinka | 2020.03.05. | CS | 11:30 |
Arany Tamás | 2020.02.27. | CS | 08:45 |
Árky Balázs | 2020.02.25. | K | 09:45 |
Babai Márk | 2020.02.26. | SZ | 14:30 |
Babós Ádám Károly | 2020.02.27. | CS | 11:15 |
Bach Kristóf | 2020.02.26. | SZ | 08:30 |
Balog Benjámin | 2020.02.28. | P | 11:00 |
Balogh Melánia Anna | 2020.02.25. | K | 16:30 |
Bánhidi Csenge | 2020.02.26. | SZ | 15:45 |
Banyár Péter Mihály | 2020.03.06. | P | 09:00 |
Bányi Oszvald | 2020.02.26. | SZ | 11:30 |
Barabás Dominik | 2020.03.02. | H | 09:15 |
Baracskai Gergő | 2020.03.04. | SZ | 17:00 |
Barta Gábor Máté | 2020.03.02. | H | 16:15 |
Basa Lídia Adél | 2020.03.02. | H | 08:15 |
Bedécs Ádám | 2020.02.28. | P | 10:30 |
Benkó Roland | 2020.02.28. | P | 09:45 |
Berecz Bianka Barbara | 2020.03.02. | H | 15:00 |
Berényi Benedek | 2020.02.28. | P | 08:00 |
Biksi Noémi Johanna | 2020.02.27. | CS | 09:00 |
Blaskovits Zsuzsanna Réka | 2020.03.05. | CS | 11:00 |
Blazsik Dóra Barbara | 2020.03.05. | CS | 10:30 |
Bodnár Henrietta Petra | 2020.02.28. | P | 11:15 |
Bodroghelyi Jakab András | 2020.03.06. | P | 09:15 |
Bokor Júlia | 2020.02.25. | K | 08:00 |
Bősze Berta | 2020.02.27. | CS | 09:15 |
Csohány Dániel István | 2020.02.25. | K | 16:15 |
Csorba Gergely | 2020.02.25. | K | 15:00 |
Csorvási András József | 2020.03.05. | CS | 08:00 |
Csurgó Levente Sándor | 2020.02.26. | SZ | 11:45 |
Deák Kinga Tímea | 2020.03.02. | H | 16:45 |
Demes Éva | 2020.03.03. | K | 09:45 |
Demeter Tamás | 2020.02.27. | CS | 11:30 |
Diramerján Artin | 2020.02.25. | K | 15:15 |
Donert Ferdinánd Sándor | 2020.03.06. | P | 08:30 |
Dudás Szilveszter Csaba | 2020.02.28. | P | 11:30 |
Dudoma Melani | 2020.03.04. | SZ | 10:00 |
Fabulya Flóra Zita | 2020.03.06. | P | 08:45 |
Fancsalszki Rita Márta | 2020.03.05. | CS | 08:15 |
Faragó Noémi Eszter | 2020.03.04. | SZ | 10:15 |
Farkas Máté Benjámin | 2020.02.28. | P | 12:00 |
Fazekas Noémi | 2020.02.25. | K | 10:45 |
Fehér Zsófia | 2020.02.26. | SZ | 12:00 |
Feigel Ilona Luca | 2020.03.04. | SZ | 12:30 |
Fekete Bettina Gabriella | 2020.03.05. | CS | 15:15 |
Ferenczi Dóra | 2020.02.26. | SZ | 14:45 |
Festő-Hegedűs Bálint Antal | 2020.02.25. | K | 12:15 |
Finta Mónika | 2020.03.04. | SZ | 15:15 |
Fischer Máté | 2020.02.28. | P | 15:15 |
Gaál András Bendegúz | 2020.03.02. | H | 08:30 |
Gách Kíra Kamilla | 2020.03.04. | SZ | 10:30 |
Galambosi Miklós | 2020.03.03. | K | 09:30 |
Gimesi Kitti Vivien | 2020.02.25. | K | 08:15 |
Grama Zsombor | 2020.02.25. | K | 08:30 |
Gyöngyösi Anna Boglárka | 2020.03.04. | SZ | 12:00 |
Gyulai Víta Luca | 2020.02.25. | K | 15:30 |
Gyulai-Schmidt Johanna Jázmin | 2020.02.27. | CS | 09:30 |
Habina Nikolett | 2020.02.27. | CS | 08:00 |
Hanzel Tímea Éva | 2020.03.02. | H | 09:45 |
Harrer Vivien | 2020.03.02. | H | 16:00 |
Héjj Márton Bogdán | 2020.02.27. | CS | 09:45 |
Hicz Máté | 2020.03.05. | CS | 09:30 |
Hock Zsófia | 2020.03.03. | K | 10:00 |
Hoffer Balázs | 2020.03.03. | K | 10:15 |
Hompoth Dávid | 2020.02.26. | SZ | 15:00 |
Horváth Árpád György | 2020.02.26. | SZ | 11:15 |
Horváth Bianka Flóra | 2020.03.04. | SZ | 10:45 |
Horváth Boglárka | 2020.03.02. | H | 15:15 |
Horváth Evelin | 2020.03.05. | CS | 11:45 |
Horváth Janka | 2020.02.28. | P | 09:00 |
Horváth Margit Enikő | 2020.02.25. | K | 12:45 |
Horváth Norbert | 2020.03.05. | CS | 15:30 |
Horváth Tamás Balázs | 2020.03.02. | H | 08:00 |
Ignat Renata Gabriella | 2020.03.05. | CS | 10:45 |
Illyés Máté | 2020.03.04. | SZ | 14:15 |
Jámbor Csaba | 2020.02.26. | SZ | 08:45 |
Jánoska Nikol Ágnes | 2020.02.28. | P | 10:00 |
Jóka Panna Luca | 2020.02.28. | P | 10:15 |
Jónás Ádám István | 2020.02.28. | P | 12:15 |
Józsa László Dániel | 2020.02.26. | SZ | 15:30 |
Juhász Krisztián | 2020.02.25. | K | 08:45 |
Kármán Dávid | 2020.02.26. | SZ | 14:00 |
Kassai Rita Mónika | 2020.03.03. | K | 10:30 |
Kerezsi Ruben Zétény | 2020.02.26. | SZ | 16:00 |
Király Csenge | 2020.02.25. | K | 16:45 |
Kis Anna Szeréna | 2020.03.04. | SZ | 09:00 |
Kis Dorka Hanga | 2020.02.26. | SZ | 12:15 |
Kiss Réka | 2020.03.02. | H | 09:00 |
Kiss-Szigeti Máté Zsolt | 2020.02.27. | CS | 15:15 |
Kocsis Zalán | 2020.03.02. | H | 08:45 |
Komlósy Henrik | 2020.02.28. | P | 12:30 |
Koppány Csenge Sarolt | 2020.03.02. | H | 15:30 |
Koppány Emese Bíborka | 2020.03.05. | CS | 08:30 |
Kovács Csanád | 2020.02.28. | P | 12:45 |
Kovács Erik | 2020.02.25. | K | 11:00 |
Kovács Gréta Ilona | 2020.03.05. | CS | 08:45 |
Kovács László | 2020.02.26. | SZ | 10:45 |
Kozák Kristóf | 2020.03.04. | SZ | 11:00 |
Kőhegyi Anna | 2020.03.04. | SZ | 14:30 |
Krassó Balázs | 2020.02.26. | SZ | 15:15 |
Krejcarek Benedek Máté | 2020.03.03. | K | 10:45 |
Kukla Melinda Eszter | 2020.02.26. | SZ | 09:30 |
Kulcsár Miléna Angéla | 2020.03.03. | K | 11:00 |
Kurucz Zoltán Levente | 2020.02.26. | SZ | 14:15 |
Lajter Flóra | 2020.02.28. | P | 08:15 |
Lakatos Krisztián Ádám | 2020.02.27. | CS | 15:45 |
Lakatos László | 2020.02.27. | CS | 16:00 |
Lakatos Nikolasz Orlandó | 2020.02.27. | CS | 10:45 |
Lakatos Zsanett | 2020.03.06. | P | 10:15 |
Láng Marcell Árpád | 2020.02.25. | K | 10:15 |
Li Gengze | 2020.03.06. | P | 10:00 |
Lovas Csaba Levente | 2020.02.28. | P | 14:15 |
Magyar Roland | 2020.03.03. | K | 08:30 |
Máriássy Anna Virág | 2020.03.03. | K | 11:15 |
Márkus Levente Zsolt | 2020.02.26. | SZ | 08:15 |
Máté Gábor | 2020.02.26. | SZ | 09:45 |
Méri Zsófia | 2020.02.27. | CS | 10:00 |
Mészáros Gyöngyi | 2020.03.04. | SZ | 14:45 |
Mészáros Regő Márton | 2020.03.04. | SZ | 15:45 |
Metzger Patrik | 2020.03.05. | CS | 16:30 |
Miksa Tardos | 2020.02.27. | CS | 16:15 |
Misoczki László Gábor | 2020.03.04. | SZ | 09:15 |
Mittner Sándor András | 2020.02.25. | K | 15:45 |
Nagy Eszter Zsófia | 2020.03.04. | SZ | 11:15 |
Nagy Evelin | 2020.02.25. | K | 11:15 |
Nagy Fülöp | 2020.03.05. | CS | 15:00 |
Nagy Gergely Gáspár | 2020.02.26. | SZ | 10:15 |
Nagy Kinga | 2020.02.26. | SZ | 09:00 |
Nagy Lejla Gabriella | 2020.03.02. | H | 15:45 |
Nagy Roland | 2020.03.04. | SZ | 09:30 |
Náni Kinga | 2020.03.03. | K | 08:45 |
Necz Márton | 2020.03.03. | K | 11:30 |
Nemes Vanda | 2020.02.27. | CS | 10:15 |
Németh Marcell | 2020.03.05. | CS | 09:45 |
Németh Péter | 2020.02.28. | P | 09:30 |
Nyáry Stella Krisztina | 2020.03.03. | K | 11:45 |
Nyíri Kende Zsolt | 2020.03.04. | SZ | 11:45 |
Nyirő Felicita | 2020.03.05. | CS | 15:45 |
Ocztos Panna Flóra | 2020.02.25. | K | 12:00 |
Olaj Gergely László | 2020.03.02. | H | 17:00 |
Osváth Borka | 2020.03.03. | K | 12:00 |
Osváth Kincső | 2020.03.03. | K | 12:15 |
Oswald Zsófia Dóra | 2020.03.03. | K | 12:30 |
Pajor Apolka | 2020.03.04. | SZ | 16:00 |
Papp Zsuzsanna | 2020.02.27. | CS | 11:00 |
Pászti Virág Sarolta | 2020.02.25. | K | 14:30 |
Pásztor Gréta | 2020.03.03. | K | 08:15 |
Patonai Angéla | 2020.02.27. | CS | 10:30 |
Pauleczki Anna | 2020.02.26. | SZ | 12:30 |
Péri Illés Sebestyén | 2020.03.04. | SZ | 09:45 |
Rácz Zselyke Emese | 2020.03.04. | SZ | 12:15 |
Regényi Pál Tamás | 2020.03.05. | CS | 10:00 |
Rönky Kata Flóra | 2020.02.26. | SZ | 12:45 |
Ruskovics Fanni | 2020.02.27. | CS | 15:00 |
Ruttai Balázs | 2020.02.25. | K | 16:00 |
Sajtos Kamilla | 2020.02.28. | P | 08:30 |
Sarkadi István | 2020.02.26. | SZ | 11:00 |
Sárközi Emma Bianka | 2020.02.27. | CS | 08:15 |
Schubert Sára | 2020.03.03. | K | 12:45 |
Sebők Raul | 2020.02.25. | K | 14:00 |
Selim Daniel | 2020.03.05. | CS | 09:00 |
Sibalin Dóra | 2020.02.28. | P | 14:30 |
Sonnewend Rozi Krisztina | 2020.02.26. | SZ | 09:15 |
Szabó Bálint László | 2020.03.04. | SZ | 12:45 |
Szabó Márk Zoltán | 2020.03.04. | SZ | 11:30 |
Szabó Vivien | 2020.02.25. | K | 12:30 |
Szabolcsi Boglárka | 2020.03.05. | CS | 10:15 |
Szalaváry Jakab Tibor | 2020.02.26. | SZ | 16:15 |
Szeder Vince | 2020.02.28. | P | 14:45 |
Szekulesz Adél Nóra | 2020.03.05. | CS | 09:15 |
Szénási Fanni Bernadett | 2020.02.26. | SZ | 16:30 |
Szénási Róbert | 2020.03.03. | K | 09:00 |
Szentimrey Katica | 2020.03.04. | SZ | 08:00 |
Szkárosi Szabina | 2020.02.25. | K | 14:45 |
Szloboda Bálint Márk | 2020.02.27. | CS | 15:30 |
Szollát Gergely | 2020.02.26. | SZ | 10:30 |
Szőlősy Dorina Fruzsina | 2020.03.02. | H | 09:30 |
Sztakó Marcell | 2020.03.05. | CS | 16:00 |
Takács Kamilla Anna | 2020.02.28. | P | 08:45 |
Takács Pál | 2020.03.04. | SZ | 14:00 |
Tarnavölgyi Zsombor | 2020.03.06. | P | 08:15 |
Tátraaljai Hunor Zsolt | 2020.03.02. | H | 16:30 |
Taylor Tamás | 2020.02.25. | K | 09:00 |
Terdy Márk Ádám | 2020.03.06. | P | 10:30 |
Theodorovits Ádám Dávid | 2020.02.26. | SZ | 08:00 |
Tiszekker Levente | 2020.02.27. | CS | 16:30 |
Tóth Bálint | 2020.03.04. | SZ | 15:30 |
Travnik Dóra Sára | 2020.02.27. | CS | 16:45 |
Tuli Márk Gábor | 2020.03.06. | P | 09:45 |
Turcsán Anita Norina | 2020.02.25. | K | 17:00 |
Ungvári Soma | 2020.02.27. | CS | 11:45 |
Váczi Kolos Viktor | 2020.03.05. | CS | 16:15 |
Vágó László Tamás | 2020.03.05. | CS | 17:00 |
Vajjer Fanni | 2020.02.25. | K | 14:15 |
Valentényi Zsófia Róza | 2020.02.25. | K | 11:30 |
Varju Richárd Dániel | 2020.03.06. | P | 09:30 |
Varjú Sebestyén | 2020.02.25. | K | 09:15 |
Varró Viola Blanka | 2020.03.04. | SZ | 15:00 |
Vas Emese Ilona | 2020.02.28. | P | 15:00 |
Vég Benedek | 2020.03.04. | SZ | 08:15 |
Vér János Imre | 2020.02.25. | K | 10:00 |
Veress András | 2020.03.04. | SZ | 08:30 |
Vig Ferenc Alex | 2020.03.03. | K | 09:15 |
Vigh András | 2020.03.05. | CS | 16:45 |
Vilmánszki Emese Esztella | 2020.02.26. | SZ | 10:00 |
Vilonya Boglárka | 2020.02.25. | K | 09:30 |
Zalán Simon | 2020.03.04. | SZ | 16:15 |
Zana Rebeka Maja | 2020.02.26. | SZ | 16:45 |
Zátroch Zsófia Alexandra | 2020.03.04. | SZ | 08:45 |
Zorkóczy Vilmos Gergely | 2020.02.27. | CS | 17:00 |
Zsembery Kristóf Máté | 2020.02.26. | SZ | 17:00 |