Pótfelvételi beszélgetések beosztása 2021 (hétvégén is frissítjük)

Az alábbi (aktualizált) beosztás szerint hívjuk a pótfelvételire jelentkezőket és szüleiket a középfokú beiskolázás rendkívüli felvételi eljárása kapcsán szervezett alkalmassági beszélgetésre.

Kérjük, a járványügyi helyzetre való tekintettel viseljenek maszkot.

Akik még nem küldték be elektronikusan, azok sürgősen pótolják vagy hozzák magukkal a központi írásbeli felvételi (magyar nyelv, matematika), valamint a 7. osztály évvégi és a 8. osztály félévi eredményeit.

Ne vizsgára számítsanak, hanem egy kötetlen beszélgetésre, melynek célja, hogy megismerhessük a jelentkezőket és ők is megismerhessék az iskolát, feltehessék kérdéseiket.

Helyszín: Szent Benedek Középiskola és Alapfokú Művészeti Iskola Budapesti Tagintézménye – 1083 Budapest, Práter u. 11.

Név Dátum Nap Időpont
Antal Richárd 2021.05.05. szerda 16:00
Bánhegyi Anna Jázmin 2021.05.07. péntek 13:30
Baricz Alexa Margaréta 2021.05.07. péntek 09:00
Benavides-Dobos Mátyás Alexander 2021.05.06. csütörtök 15:30
Bodó Petra Karolin 2021.05.10. hétfő 13:15
Böszörményi Brigitta 2021.05.07. péntek 14:30
Csák Boglárka 2021.05.05. szerda 14:00
Csatlós Lili Hanna 2021.05.10. hétfő 16:30
Csepreghy István 2021.05.05. szerda 11:45
Fejes Milla Ilona 2021.05.05. szerda 14:45
Földvári Zsófi 2021.05.10. hétfő 16:45
Frész Ábel Mihály 2021.05.07. péntek 13:15
Guttmann Kristóf 2021.05.05. szerda 10:00
Gyarmati Gábor János 2021.05.07. péntek 15:15
Ha Hai Yen 2021.05.10. hétfő 12:30
Hámori Emma 2021.05.07. péntek 15:45
Hangya Dóra Lilla 2021.05.05. szerda 10:15
Hernádi Ákos Dávid 2021.05.07. péntek 13:00
Hidas Villő 2021.05.06. csütörtök 17:15
Hidas Vince Máté 2021.05.06. csütörtök 17:30
Jakab Orsolya Lilla 2021.05.05. szerda 16:15
Kajlinger Márk Bence 2021.05.06. csütörtök 15:15
Kálny Zsombor 2021.05.05. szerda 15:00
Kelemen Kálmán Krisztián 2021.05.07. péntek 09:15
Kelemen Petra 2021.05.10. hétfő 15:30
Keresztes Emma Flóra 2021.05.07. péntek 17:00
Kirschner Henrik 2021.05.10. hétfő 15:45
Kismogyorósi Bars 2021.05.05. szerda 09:45
Koczkás Noémi Ildikó 2021.05.06. csütörtök 16:00
Kondás Kornélia 2021.05.06. csütörtök 18:00
Kovács Mercédesz Anna 2021.05.07. péntek 10:15
Ladányi Villő Hanna 2021.05.06. csütörtök 14:30
László Brigitta 2021.05.07. péntek 09:30
Lukács Gergely 2021.05.05. szerda 11:30
Makovinszky Gergő 2021.05.07. péntek 14:00
Máté Borbála 2021.05.10. hétfő 13:30
Miklós Bálint 2021.05.06. csütörtök 16:30
Miskolci Noel Mátyás 2021.05.10. hétfő 12:00
Mocsári Bálint 2021.05.07. péntek 09:45
Molnár Kincső Boglárka 2021.05.10. hétfő 13:00
Molnár Petra 2021.05.05. szerda 10:30
Nádasi Lívia 2021.05.07. péntek 16:00
Nagy Károly Zalán 2021.05.07. péntek 10:00
Nemes Kata Réka 2021.05.07. péntek 16:15
Nguyen Dinh Trung 2021.05.10. hétfő 12:45
Oláh Zsombor 2021.05.10. hétfő 15:00
Orosz Hunor Mátyás 2021.05.05. szerda 13:30
Pánczél Fanni 2021.05.07. péntek 15:30
Papp Olivér Nándor 2021.05.10. hétfő 14:00
Pásztor Lili Boróka 2021.05.05. szerda 13:15
Pfiszter Olivér 2021.05.06. csütörtök 14:45
Ronyecz Marcell Levente 2021.05.07. péntek 13:45
Schnetzer Mariann 2021.05.05. szerda 15:45
Simon Eszter 2021.05.05. szerda 15:15
Staub Alexandra 2021.05.10. hétfő 16:00
Stuber Dóra 2021.05.10. hétfő 14:15
Suszter Luca Erzsébet 2021.05.10. hétfő 15:15
Szabó Linetta 2021.05.07. péntek 14:45
Szabó Rita 2021.05.05. szerda 14:30
Szaniszló Nikoletta 2021.05.10. hétfő 12:15
Szántó Kristóf Gábor 2021.05.10. hétfő 14:30
Szekeres Kitti 2021.05.10. hétfő 13:45
Takács Dezső 2021.05.06. csütörtök 15:00
Thüringer Janka Katinka 2021.05.06. csütörtök 16:15
Tóth Alexa 2021.05.05. szerda 13:45
Tóth Gergely 2021.05.10. hétfő 14:45
Trencsényi Zsombor György 2021.05.06. csütörtök 16:45
Vavrik Zsuzsanna 2021.05.10. hétfő 16:15
Vereb Kíra 2021.05.06. csütörtök 17:00
Veves Éva Júlia 2021.05.07. péntek 14:15
Vigh Zsófia Boglárka 2021.05.07. péntek 16:30
Zentay Zsombor Kristóf 2021.05.07. péntek 15:00