Alkalmassági elbeszélgetés időpontjai
Tisztelt Jelentkező!
A szóbeli meghallgatásra az alábbi dokumentumokat hozza a jelentkező magával:
- Személyi igazolvány
- Lakcímkártya
- Adókártya
- TAJ kártya
- Tanulóazonosító kártya
- Ellenőrző könyv
- Ha hátrányos vagy halmozottan hátrányos helyzet áll fenn, az arról szóló igazolás
- Ha tantárgyi mentességgel rendelkezik a tanuló, érvényes SNI határozat
Kérjük, hogy alkalomhoz illő öltözetben jelenjen meg, a beosztás szerinti időpont előtt min. 10 perccel.
Az alkalmassági elbeszélgetés időpontjai, napokra lebontva az alább található táblázatban!
2019.02.21. (csütörtök)
I. bizottság – F4 igazgatói iroda |
|||
12:36-13:36 |
Lövei Gabriella Zsuzsanna – Csontosné Szegedi Ilona |
||
ssz | Időpont | Oktatási azonosító |
Tanuló neve |
1. | 12:36-12:48 | 72144714799 | Kótai Evelin |
2. | 12:48-13:00 | 72452952238 | Kótai Krisztina |
3. | 13:00-13:12 | 72370267470 | Kótai Patrik Zsolt |
4. | 13:12-13:24 | 72150432689 | Krabák Vivien |
5. | 13:24-13:36 | 72462525081 | Nagy Zsanett Mária |
2019.03.04. (hétfő)
I. bizottság – F4 igazgatói iroda |
|||
11:50-15:30 |
Lövei Gabriella Zsuzsanna – Szabó Katinka Lilla |
||
ssz | Időpont | Oktatási azonosító |
Tanuló neve |
1. | 11:50-12:00 | 72142669059 | Oláh Evelin |
2. | 12:00-12:10 | 72433788961 | Szabó Marietta |
3. | 12:10-12:20 | 73258641080 | Mudrova Kamilla |
4. | 12:20-12:30 | 72452526764 | Szabó Gergő Dominik |
5. | 12:30-12:40 | 72449196620 | Csikó Gyula Renátó |
6. | 12:40-12:50 | 72395380413 | Farkas Dzsenifer |
7. | 12:50-13:00 | 72361071259 | Káló Máté |
8. | 13:00-13:10 | 72391176476 | Kótai Katrin |
9. | 13:10-13:20 | 71634860552 | Lázár Tünde |
10. | 13:20-13:30 | 72515944111 | Németh Tibor |
11. | 13:30-13:40 | 72446407543 | Abronovszki Ádám |
12. | 13:40-13:50 | 72446412848 | Dobos István |
13. | 13:50-14:00 | 72460577276 | Ilka Krisztián Patrik |
14. | 14:00-14:10 | 72528822949 | Kiss Dániel |
15. | 14:10-14:20 | 72367562960 | Kótai Alex Máté |
16. | 14:20-14:30 | 72359818300 | Lakatos Renátó |
17. | 14:30-14:40 | 72460574766 | Mogyoró Virág |
18. | 14:40-14:50 | 72303192340 | Zemlényi Alexander |
19. | 14:50-15:00 | 72362588169 | Márta Andrea |
20. | 15:00-15:10 | 72454314761 | Farkas Fatima |
21. | 15:10-15:20 | 72522339413 | Farkas Noémi |
22. | 15:20-15:30 | 72522151785 | Zemlényi Gábor |
2019.03.04. (hétfő)
II. bizottság – F8 tanterem |
|||
11:50-15:30 |
Czeglédiné Majó Krisztina – Baróczi Imre |
||
ssz | Időpont | Oktatási azonosító |
Tanuló neve |
1. | 11:50-12:00 | 72454113010 | Kanalas Júlia Mercédesz |
2. | 12:00-12:10 | 72454123714 | Radics Attila |
3. | 12:10-12:20 | 72454111947 | Radics Dzsenifer |
4. | 12:20-12:30 | 72454124121 | Radics Dzsenifer |
5. | 12:30-12:40 | 72454131420 | Radics Gabriella |
6. | 12:40-12:50 | 72356622078 | Ruszó Gyula Győző |
7. | 12:50-13:00 | 72356618790 | Ruszó Jenő Armand |
8. | 13:00-13:10 | 72454127517 | Ruszó Olivér Rafael |
9. | 13:10-13:20 | 72454128194 | Szegedi Valentina |
10. | 13:20-13:30 | 72456618381 | Barna Klementina |
11. | 13:30-13:40 | 72445655233 | Hankó Gréta Aliz |
12. | 13:40-13:50 | 72463303847 | Horváth Mária Amanda |
13. | 13:50-14:00 | 72463302616 | Rontó Renátó |
14. | 14:00-14:10 | 72463302320 | Sándor Noémi Zsuzsanna |
15. | 14:10-14:20 | 72464762639 | Szabó Alexandra Napsugár |
16. | 14:20-14:30 | 72451312950 | Balogh Natália |
17. | 14:30-14:40 | 72451315738 | Illés Csilla |
18. | 14:40-14:50 | 72451316931 | Kővári Noémi |
19. | 14:50-15:00 | 72451319432 | Ónodi Klaudia |
20. | 15:00-15:10 | 72451319693 | Ónodi Noémi |
21. | 15:10-15:20 | 72360788625 | Takács Enikő Viktória |
22. | 15:20-15:30 | 72452529363 | Horváth Vanessza |
2019.03.04. (hétfő)
III. bizottság – F6 tanterem |
|||
11:50-15:30 |
Csontosné Szegedi Ilona – Muha Zsolt |
||
ssz | Időpont | Oktatási azonosító |
Tanuló neve |
1. | 11:50-12:00 | 72364132625 | Nótár Elizabet |
2. | 12:00-12:10 | 72364133257 | Nótár Laura |
3. | 12:10-12:20 | 72450510952 | Babos László Sándor |
4. | 12:20-12:30 | 72450515583 | Horváth Natasa Rita |
5. | 12:30-12:40 | 72159586336 | Jónás Krisztofer |
6. | 12:40-12:50 | 72450515799 | Lakatos Mirella Johanna |
7. | 12:50-13:00 | 72368901602 | Lukács Roxána Erzsébet |
8. | 13:00-13:10 | 72450520108 | Tóth Aladár Norman |
9. | 13:10-13:20 | 72368915368 | Vadászi Edmond Zsolt |
10. | 13:20-13:30 | 72375877356 | Antal Szilvia Kitti |
11. | 13:30-13:40 | 72447964434 | Babák Kitti |
12. | 13:40-13:50 | 72454422150 | Balog Dzsenifer |
13. | 13:50-14:00 | 72454422016 | Balog Vanessza |
14. | 14:00-14:10 | 72454430072 | Horváth Gréta Zsuzsanna |
15. | 14:10-14:20 | 72357128631 | Kozma Erik |
16. | 14:20-14:30 | 72368432076 | Szamkó Nárcisz |
17. | 14:30-14:40 | 72373787447 | Czakó Bianka |
18. | 14:40-14:50 | 72403033392 | Jakab Anita |
19. | 14:50-15:00 | 72434725625 | Dienes Valentina Jázmin |
20. | 15:00-15:10 | 72433520211 | Nótár Szabina Ramóna |
21. | 15:10-15:20 | 72370800527 | Erdei-Nagy Máté |
22. | 15:20-15:30 | 72445367891 | Vig Réka Rita |
2019.03.04. (hétfő)
IV. bizottság – F10 tanterem |
|||
11:50-15:30 |
Ungvári Zoltánné – Heiszman Bernadett |
||
ssz | Időpont | Oktatási azonosító |
Tanuló neve |
1. | 11:50-12:00 | 72426352644 | Váradi Emese |
2. | 12:00-12:10 | 72426360136 | Váradi Dominika |
3. | 12:10-12:20 | 72393864721 | Bóni István |
4. | 12:20-12:30 | 72462521378 | Gulyás Pál |
5. | 12:30-12:40 | 72464128438 | Kótai Viktor József |
6. | 12:40-12:50 | 72382746363 | Kuru Gábor |
7. | 12:50-13:00 | 72462522740 | Lakatos László Kristóf |
8. | 13:00-13:10 | 72387751268 | Ádám Gábor |
9. | 13:10-13:20 | 72518330144 | Balogh Martin Kristóf |
10. | 13:20-13:30 | 72387756685 | Glonczi Zsolt |
11. | 13:30-13:40 | 72518309454 | Hankó Levente |
12. | 13:40-13:50 | 72518335786 | Horéna Levente |
13. | 13:50-14:00 | 72518337216 | Horváth Dzsenifer Izolda |
14. | 14:00-14:10 | 72387761596 | Horváth Georgina |
15. | 14:10-14:20 | 72518338320 | Horváth Katalin Bianka |
16. | 14:20-14:30 | 72518310867 | Horváth László Levente |
17. | 14:30-14:40 | 72518313241 | Horváth Melinda |
18. | 14:40-14:50 | 72518314534 | Horváth Petra |
19. | 14:50-15:00 | 72387763465 | Horváth Roland Ferenc |
20. | 15:00-15:10 | 72518315872 | Horváth Vanessza |
21. | 15:10-15:20 | 72163518851 | Varga Béla |
22. | 15:20-15:30 | 72452252383 | Varga Fruzsina |
2019.03.06. (szerda)
I. bizottság – F4 igazgatói iroda |
|||
13:20-15:00 |
Lövei Gabriella Zsuzsanna – Takács Mariann |
||
ssz | Időpont | Oktatási azonosító |
Tanuló neve |
1. | 13:20-13:30 | 72516369426 | Horváth Roland |
2. | 13:30-13:40 | 72375299904 | Máté Péter |
3. | 13:40-13:50 | 72370269170 | Szabó Boglárka Mária |
4. | 13:50-14:00 | 72175129293 | Szabó Piroska |
5. | 14:00-14:10 | 72443715628 | Szegedi Barbara |
6. | 14:10-14:20 | 72460284579 | Boros Barbara |
2019.03.11. (hétfő)
I. bizottság – F4 igazgatói iroda |
|||
11:50-15:30 |
Lövei Gabriella Zsuzsanna – Szabó Katinka Lilla |
||
ssz | Időpont | Oktatási azonosító |
Tanuló neve |
1. | 11:50-12:00 | 72437578971 | Balog Gergő |
2. | 12:00-12:10 | 72153899585 | Budai Rita |
3. | 12:10-12:20 | 72354346486 | Oláh-Vadász Bianka |
4. | 12:20-12:30 | 72354329091 | Sramkó Krisztofer |
5. | 12:30-12:40 | 72437564573 | Barna Dominika Tímea |
6. | 12:40-12:50 | 72437592003 | Budai Roland Brendon |
7. | 12:50-13:00 | 72437597500 | Csóka Zsanett |
8. | 13:00-13:10 | 72437565561 | Egri Angéla |
9. | 13:10-13:20 | 72437592676 | Erdő-Rontó Katalin |
10. | 13:20-13:30 | 72437562283 | Glonci Erik Attila |
11. | 13:30-13:40 | 72437562579 | Glonci Rebeka |
12. | 13:40-13:50 | 72437618226 | Horváth Violetta |
13. | 13:50-14:00 | 72437604721 | Mező Attila János |
14. | 14:00-14:10 | 72358888042 | Mező Emma Anita |
15. | 14:10-14:20 | 72358829892 | Zsiros Barbara |
2019.03.11. (hétfő)
II. bizottság – F8 tanterem |
|||
11:50-15:30 |
Czeglédiné Majó Krisztina – |
||
ssz | Időpont | Oktatási azonosító |
Tanuló neve |
1. | 11:50-12:00 | 72458521166 | Bódi Dzsenifer Natália |
2. | 12:00-12:10 | 72458535081 | Fukász Petra Andrea |
3. | 12:10-12:20 | 72458518732 | Hankó Anikó |
4. | 12:20-12:30 | 72375297712 | Lakatos Adrián |
5. | 12:30-12:40 | 72375281991 | Lakatos Csaba |
6. | 12:40-12:50 | 72458512550 | Macsinga Dezső Sándor |
7. | 12:50-13:00 | 72458527811 | Oláh Alexa |
8. | 13:00-13:10 | 72458513781 | Poczók Stefánia Krisztina |
9. | 13:10-13:20 | 72375304343 | Szabó Endre |
10. | 13:20-13:30 | 72458543833 | Varga Szimonetta |
11. | 13:30-13:40 | 72381441811 | Mida Dominika |
12. | 13:40-13:50 | 72450847046 | Dolyák Tímea |
13. | 13:50-14:00 | 72516462126 | Kókai Lilla Krisztina |
14. | 14:00-14:10 | 72456588228 | Horvát Klára |
15. | 14:10-14:20 | 72456588068 | Horvát Letícia |
2019.03.11. (hétfő)
III. bizottság – F6 tanterem |
|||
11:50-15:30 |
Csontosné Szegedi Ilona – Muha Zsolt |
||
ssz | Időpont | Oktatási azonosító |
Tanuló neve |
1. | 11:50-12:00 | 72456607216 | Balogh Zsolt |
2. | 12:00-12:10 | 72381305050 | Homenszki Oszkár László |
3. | 12:10-12:20 | 72386999858 | Horváth Éva Piroska |
4. | 12:20-12:30 | 72456614622 | Horváth Irén Erzsébet |
5. | 12:30-12:40 | 72518316889 | Horváth Xénia |
6. | 12:40-12:50 | 72456604896 | Irhás Viktória |
7. | 12:50-13:00 | 72381306610 | Orgon Dzsenifer |
8. | 13:00-13:10 | 72381309775 | Rontó Ádám Imre |
9. | 13:10-13:20 | 71621927977 | Rontó Patrik |
10. | 13:20-13:30 | 72389063330 | Székely Kálmán Kevin |
11. | 13:30-13:40 | 72456619404 | Turi Enikő |
12. | 13:40-13:50 | 72459016216 | Kerekes Balázs |
13. | 13:50-14:00 | 72376163437 | Tóth Dalma |
14. | 14:00-14:10 | 72456585629 | Horváth Márta Anna |
15. | 14:10-14:20 | 72153832156 | Molnár Géza |
2019.03.11. (hétfő)
IV. bizottság – F10 tanterem |
|||
11:50-15:30 |
Ungvári Zoltánné – Heiszman Bernadett |
||
ssz | Időpont | Oktatási azonosító |
Tanuló neve |
1. | 11:50-12:00 | 72465310644 | Bálint Márton |
2. | 12:00-12:10 | 72452541804 | Illés Jenő |
3. | 12:10-12:20 | 72378698063 | Lakatos Ádám |
4. | 12:20-12:30 | 72456583114 | Merucza Szabina Alma |
5. | 12:30-12:40 | 72447149096 | Nagy István |
6. | 12:40-12:50 | 72447154926 | Rendes Rajmund József |
7. | 12:50-13:00 | 72525699538 | Sinka Béla |
8. | 13:00-13:10 | 72357121372 | Balogh Krisztina |
9. | 13:10-13:20 | 72357119919 | Tóth Vanessza Erzsébet |
10. | 13:20-13:30 | 72518328861 | Balogh Gergő |
11. | 13:30-13:40 | 72463754051 | Lakatos Szabolcs |
12. | 13:40-13:50 | 72456604143 | Rontó Imre Lázár |
13. | 13:50-14:00 | 72460296936 | Mészáros János Béla |
14. | 14:00-14:10 | 72441566529 | Tóth Melinda |
Pótló szóbeli meghallgatás:
2019. március 13-án /szerda/ szóbeli meghallgatás (bármely szakma)
Elérhetőség:
Szent Benedek Általános Iskola, Középiskola,
Alapfokú Művészeti Iskola és Kollégium
Miskolci Tagintézménye
mobil: +36-30-398-9827
tel/fax: +36-46-530-340